Депутати

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості
1 Коршун Ольга Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 19.07.1979 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Сільська рада, Секретар с/р, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
2 Паламарчук Наталка Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.05.1971 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
3 Котова Валентина Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 24.07.1973 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Сільська рада, землеупорядник, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
4 Скомаровська Катерина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.11.1971 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Сільська рада, бібліотекар, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
5 Семко Віталій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 04.05.1984 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
6 Яблонський Юрій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 19.05.1993 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Будинок культури, Директор будинку культури, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
7 Кізян Тетяна Гаврилівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.01.1964 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
8 Слободянюк Олена Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.11.1972 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", тимчасово не працює, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
9 Марущак Василь Степанович Самовисування Громадянин України, народився 13.01.1978 р., освіта загальна середня, безпартійний, Мірошник ФГ "Лан-Тропове", місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
10 Шабатура Тетяна Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.05.1978 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
11 Косован Тетяна Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.10.1986 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", тимчасово не працює, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.
12 Токарчук Іван Васильович Самовисування Громадянин України, народився 10.03.1963 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тропівська ЗОШ, вчитель, місце проживання: с.Тропове Могилів-Подільського р-н Вінницької обл.